Corape per femije dhe te rritur

Shitet nga: Arta Klaiqi 08 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për femra
Çorape per femije per vetem 2 euro,ndersa per te medhenj 3 euro.Jane kualitative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim