Kepuc nike airmax

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Limon Morona 27 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për meshkuj
Jon nike original airmax numer 42 ngjyr kalter e verdh dhe e portokallt arsyja pse pi shes osht se mu nuk um bojn nuk kan asedhe njo defekt pres bleres serioz qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim