Kepuce Adidas F50 per futboll shiten urgjent

Shitet nga: Kamenica 19 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për meshkuj
Numri i kepuceve: 36
Kepucet jon prej Kompanise Adidas dhe jan origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim