patika futbolli

Shitet nga: besim 13 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për meshkuj
shes kopaqkat puma dhe nike te reja shum pak te perdorura siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim