Biljard

Shitet nga: Arben 29 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet biljardi ne gjendje perfekte me 2 par topa 7 shtega te ndryshme me mbajtese ne muri me zhetona ika 50 copa spona te reja punon shum mir bezi i posa ndrrum si dhe afersisht 1000 kapuq per shtega
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim