Biljardo Fliper

Shitet nga: Mergim 18 Dhj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet biljardo dhe fliperi ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim