Bimë dekorative

Shitet nga: Naimi 16 Nën 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes:
KUMBULLA TË KUQE JAPONEZE, (Prumus Salicina), bimë dekorative për parqe, me fruta të kuqe dhe shëruese. Lartësia ekurorës, 2.2m.
BAKGREM I KUQ-DEKORATIV, lartësia ekurorës, 2m
Çmimi, sipas marreveshjes.
RRUSH SEREZI, (Ribis Uva), shkurre dekorative, me fruta të kuqe ushqyese dhe shëruese. Çmimi 5 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim