Bure ,Rezervara

Shitet nga: Ali 06 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shiten Bure me shumic dhe Pakic varesish nga interesi juaj. Buret jan nga Plastika dhe Metali me me sasi te Litrave te ndryshme . Si dhe Rezervara te ujit .
Tel : 044 311 760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim