Fidanishte te ndryshme

Shitet nga: Basri Fera 10 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Kemi fidanishte te ndryshme lloje te ndryshme dhe madhesi te ndryshme ne foto jan disa lloje te fidanishtev ka edhe tjera po per ata qe jan te interesum kontaktoni ne numrin e telefonit 044688699 Qmimi eshte me marrveshje Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim