Lifti

Shitet nga: Zeqiri 13 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Lifti ësht ne gjendje prfekte dhe mban pesh 2500 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim