Mazidalla dhe shemshira

Shitet nga: Ramadan zubaku 27 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Qmimi me.marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim