Palma

Shitet nga: taulant 06 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Dardanë
Shesim Palmen e gjat 2m eshte e rritur dhe e prodhuar ne Kosove. Kemi dhe palma te tjera , te kultivuar vet , po ashtu kem dhe lloje tjera te prodhimec sic jan drunj dekorativ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim