Rrypa shërimi për fëmijë(Rrypa për kuka)

Shitet nga: xxxx 11 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Rrypa shërimi per kuka.Jan te përdorur 5muaj dhe Jan prodhim gjerman.Jan te ruajtura. Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim