Shes San urgjent

Shitet nga: besir sadiku 18 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dardanë
shes san 500 denga per veten 120 euro se kam me dak suedi dhe nuk kam ma nevoj per sanen dhe shitet urgjent nese vini me marr vet esht qmimi komplet per krejt vetem 80 euro
nese doni me jav pru un ne qdo vend ne kosove 120 euro per 500 denga sam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim