Shes duaj

Shitet nga: Krileve 16 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes 1000 duaj 500 deteline dhe 500 sanes qmimi simbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim