Shes muzik 880W

Shitet nga: Arlind Ahmeti 13 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Dardanë
Shes Muzik Hifonics 880W ,Muzika permban Tupan ,Perforcus dhe Radi me Mp3 te gjitha ne gjendje shum te rregullt dhe nje muzik me za shum te pastert dhe me za t'nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim