Shitet bicikleta e bër punëdore

Shitet nga: xxxxxx 16 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dardanë
Bicikleta është e punuar si pundore dhe është e leht për tu vozitur,pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim