Shtang dhe motor fleks

Shitet nga: Perparim 09 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
motorr Fleks dhe shtang per ngjeshjen e tokes Qmimi i wolitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim