lule shqiponje dhe flet si qershi

Shitet nga: bekim 03 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
lule ne shitje qmimi me marweshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim