mazidodha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: veli 08 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Dardanë
Urgjent shiten me shumic dhe pakic ,jan 1 meter ka deri 1.50. Cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim