Shes banesat me 136&99m2 kati 3

Shitet nga: Burim 21 Krr 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 136 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Dardanë
Shiten 2 banesa ne katin e 3-te me siperfaqe 136 & 99m2; me tri dhe me dy dhoma gjumi, per me teper shih fotot...
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim