Shitet Banesa

Shitet nga: Shpend 05 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sheshi ''Metush Krasniqi''
Sipërfaqe: 102 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Dardanë
Shitet Banesa afer Shoping Center '' Haliti'Sm'' më konkretisht ne bllokun ku gjindet ''Raiffeisen Bank''... Banesa gjindet ne katin e II .. Banesa ka dy dhoma te gjumit sallonin kuzhinen me tavolin te bukes siq shihet ne foto , 2 banjo , 1 Taras + 1 Ballkon dhe 1 shpajz...
Banesa është e mobiluar e tëra . Te gjitha pagesat i ka te paguar ne koh dhe dokumentacionin ne rregull...
Pres blers Serioz Ju Falemniderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim