Shitet banesa

Shitet nga: Enver 12 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88.66 m2
Komuna: Dardanë
Shitet banesa ne qender te qytetit me saktsisht te marketi goni banesa esht ne katin e 4 te banimit posedon dhe liftin ka 88.66m dy dhoma gjumi dy tarasa kuzhin sallon dhe banjo per me shum info kontaktoni nr :044-222-365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim