dyr per garazhda

Shitet nga: albert 14 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: dheu i bardh
Komuna: Dardanë
shes 4 dyr te garazhdav shum pak te perdora bej dhe ndrrim me ndonje vetur kamion etje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim