Shitet ish Stacioni Veterinës në Kamenicë, Qendër

Shitet nga: Armend Berlajolli 05 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Dardanë
Gjithsejt trolli ka 17 ari, me objekt 300 metra katrorë i ndërtuar shumë solid dhe po asht me nji garazhë afër. Shitja asht urgjente me çmim super të volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim