Shesim shtepin urgjentisht

Shitet nga: Shkelzen 18 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Dardanë
Shesim shtepin urgjrntisht dhe me qmim te volitshem.Shtepia gjendet ne qender tek xhamia,posedon 5 ari truall dhe shtepia ka 320 m.Ata te cilet jane te inetresuar per detaaje te tjera le te na kontaktojne ne nr te telefonit.Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim