Shitet shtepia

Shitet nga: Sabri Aliu 01 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjia ilirija. rrg Adem Jashari
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Dardanë
Shitet shtepia 3.5ari ne lagjen ilirija. rrg adem jashari ne Kamenic shtepia posedon 5dhoma kuzhin dhe dy banjo te interesuarit mund te kontaktoni nr nr 044-290-432 Sabri Aliu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim