Shtëpi ne shitje!!!

Shitet nga: Sejdi Shillova 17 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Koretin
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Dardanë
E shesim shtepijen e re ne Koretin komunen e Dardanës (Kamenicë).
Shtepija ka 10 ari Truall, Verandën, Fontanën.
Oborri është i rregulluar.
për me shumë informata, kontaktoni ne telefon: 044221789 dhe ne Viber +37744221789.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim