Shtepi prej 120m2 ne Dardane

Shitet nga: islam 21 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet shtepia ne BERIVOJC natan ures shtepia esht e ndertuar ne vitin 2005 esht i rregulluar kati i par,posedon bunar ,kanalizim ,telefon dhe internet shtepia i ka 8 ari.

Jetoj qe 35 vjet ne ket vend aryeja pse pe shes esht se dojm me ble nje banes se nuk po mujm me jetu se tash kemi hy ne nje mosh qe po kemi nevoj per sherbime te mjeku e gjera ushqimore qe pe neve nuk po jan edhe aq afer se jemi ne nje mosh te shtyer .

Garantoj per gjithqka token nuk kam permi veti po ajo esht nje procedur qe mundet edhe me u kry po nese vjen deri te blerja , e qesum gjiometrin i vendosum pikat dhe bejm kontrat tek Noteri.

Shtepin e ndrroj me banes ose ndonje gje qe e mbrrin vleren e shtepis qmimi i shtepis me 8 ari tok 33000 euro per informata ma te hollsishme mundeni me thirr ose me ardh edhe me pa vendin dhe shtepin qmimi esht shum i arsyshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim