Shtepi

Shitet nga: Rahim 04 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Dardanë
Shitet shtepia tersisht e rregulluar brenda dhe jasht siq edhe shihet ne foto posedon oborr me 17 ari, shtepia ka 4 dhoma,1 sallon, 2 banjo dhe 2 shpajza.
Shtepia posedon bunar,nxemje qendrore,garazh, aher dhe pleme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim