Shtepia

Shitet nga: Shtepia ne shitje 23 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagja Malsia
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Dardanë
Shtepia posedon 5 ari truall dhe eshte 2 katshe me 140 metra katrore gjithsej dhe posedon 5 dhoma. Rruga eshte e asfaltuar deri tek hymja.
Posedon kopmplet infrastrukturen(rryme, uj, kanalizim, telefon, internet etj) plus BUNARIN. Ka edhe aneks shtese si podrum i cili perdoret per dru dhe vegla qe nevoiten.

Shtepia gjendet ne lagjen malsia ne Kamenice shiko harten per me dite ma sakt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim