shitet shtepia me gjith lokal

Shitet nga: Ekrem Selishta 11 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: rruga basri canolli
Sipërfaqe: 224 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Dardanë
shitet shtepia ne qender te dardanes afer stacionit te policis,ne rrugen basri canolli,shtepia eshte ne 2 kat e banushme ka 224 m² dhe ka lokalin me 33 m²,shtepia ka gjithsej 5 ari tok.

per me shum informata mund te na kontaktoni ne nr/
+377 44 874 903 dhe +377 44 870 243

Qmimi 100000 euro,qmimi i diskutushem,presum bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim