5 ari truall ne Kamenice

Shitet nga: Salih 13 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes pes ari truall ne lagjen Malesia, ne Kamenice. Trualli eshte i pershtatshem per ndertimin e dy shtepive. Ka rryme kanalizim ujsjelles, dhe asfalltin e ka larg vetem 20 metra. Ja vlen me e pa cmimi i volitshem. Thirrni pas ores 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim