Ferme ne Kamenice - Dardane me 88 hektare toke

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 584 000 EUR

Komuna: Dardanë
Farme me 76 hektare toke
5500 m2 ndertesa per farme me 12 hektare toke prane farmes
gjithsej 88 hektare toke

Çmimi 18000 euro per hektar ose 1584000 euro me ndertesa dhe me toke

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim