Fidane te mjedrave

Shitet nga: Berat ramadani 11 Pri 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Kemi fidane te mjedrav pollka shum cilosor dhe te sigurta 100% gjithsej i kemi afr 9500 fidan te gjith te interesuarit na kontaktoni ne nr: +37744529490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim