Mjedra fidane

Shitet nga: Berat ramadani 22 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shesim fidane te gjitha mjedrave si psh. Pollka pollana miker villamet. Fidanet jan shum cilsore dhe 100% te sigurta. Per gjithqka na kontaktoni ne nr +37744529490 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim