Shes 11 ari truall te Hotel Jehona

Shitet nga: Burim 05 Gsh 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes 11 ari truall te Hotel Jehona
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Dardanë
Shes 11 ari truall te Hotel Jehona, ka dalje ne asfalt dhe ka infrastruktur te kompletuat.
Per info shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim