Shes 11ari Truall te "Hotel Jehona"

Shitet nga: BURIM 27 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shiten 11 ari truall te Hotel Jehona, me infrastuktur te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
prona nuk eshte e hipotekuar dhe nuk ka kurfar kontesti, siq mund te shihni prej fotove ka dalje ne rruge
te asfaltuar 45m dhe eshte shume e pershtatshme per banim.
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim