TOKA PREJ 80 ARI

Shitet nga: Agim 24 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
- Shes tokën prej 80 ari në fshatin Gmicë.
- Toka eshte 13 km larg nga Dardana.
- Toka është afer rrugës kryesore dhe është e përshtatshme për ndërtimin e objekteve të ndryshme.
- Qmimi i arsyeshëm.
- Për info: 044 603 168 - VIBER +37744686671
- Flm për mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim