Truall prej 27 ari ne Dardane

Shitet nga: dili 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
urgjentisht shes truallin në lagjen grizime në Kamenicë,trualli është 27 ari ,ka qasje në rrugën kryesore ,në ujë në kanalizim,dhe rrymë (i urbanizuar). Tel. 0043 6763076988.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim