Truall prej 8 ari

Shitet nga: Remzi Ahmeti Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
DARDANE Shesim truallin 4+4=8 ari Kuy truell mund te ndahet sipas mundesive psh 4.5ose 3.5 me marrveshje ipershtatshem per banim posedon ne afersi kanalizimin , rrymen lidhjen e ujisjellsit per 2 shtepi te ndar gjat asfaltimit rrugesne afersi rrugen ne tri anet e truallit per rreth stadionit ka rrug 3 metra tani fillon truelli.Esht i thurur me shtylla betoni dhe tel.
Trualli esht ne jug te fushes sportit Agush Isufi .qmimi me marrveshje informata ne tel-vib-vebcep +37744124769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim