Ipet lokali me qira

Shitet nga: Shaban 18 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira me qender te deqanit me te
Gjitha kushtet e mundshme per zhvillim afatist te ndonje biznsesi te hapet ndonje ordinanc private etj.
Zyra o ne qender te deqanit perball stacionit te policis dhe eshte 2 kat. Posedon nxemje qendrore dhe klimatizim. Gjithashtu ka edhe parking te mjaftushem per vetura 24/7. Me par eshte perdorur nga banka NLB Prishtina dhe me pas KEDS
Per me Shum informacione mund te me kontaktoni ne nr 044-474-888.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim