Ipet lokali me qira

Shitet nga: shaban 27 Gsh 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Deçan
Hapësirat : Zyra
ipet lokali me qira ne qender te deqanit. lokali posedon inventar te plot per zhvillimin e ndonje biznesi. lokali o 2 kat me banjo dhe hapsir te vazhdushme per zhvillimin e afarizmit apo per ndonje ordinanc. me par lokali eshte shfrytzuar nga Nlb prishtina dhe keku. perreth lokalit ka parking te mjaftushem per automjete gjithashtu lokali eshte i kyqur ne gjenerator qe do te thot se rrym ka 24/7 si dhe siguri eshte e larte gjindet para stacionit policor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim