ipet lokali me qira ne qender

Shitet nga: shaban 29 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Hapësirat : Zyra
ipet lokali me qira ne qender te deqanit perball stacionit te policis.lokali eshte 2 kat me hapsir parkingi te mjaftushem dhe te sigurt lokali posedon nxemje qendrore inventar komplet gjithashtu kyqje ne gjenerator 24/7. lokali me par eshte perdor nga keku dhe nlb prishtina dhe eshte i pershtatshem sidomos per odrinanca etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim