7 Bika shume te mir dhe te ri

Shitet nga: Alia 13 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shesim bika shume te mire per me shume na kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim