Lepuj te mëdhenj dhe të vegjel

Shitet nga: neza 13 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Dy lepuj të mëdhenj dhe tre të vegjelit e tyre i shes ose i ndërroi me një bub (qensh të vogël)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim