Mzati 11 mujsh

Shitet nga: Fita 22 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Deçan
Mzati 11 mujsh 950 mish kualitet.po ashtu mzati do prehet per Kurban Bajram kofsha e par dhe mrama jan shitur kush asht i intersum let lajmrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim