Shitet lopa me viq

Shitet nga: Ibrahim 25 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Deçan
Shitet lopa e races simental,ky eshte viqi i tretë i saj. Eshte e urte dhe e shpesh pa behane,viqi me 16 mars i mbushë 3 muaj,mund te shiten edhe ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim