Shitet lopa

Shitet nga: Ibrahim 24 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Deçan
Shitet lopa me viq 2 muajsh.lopa eshte e races simentall,eshte e shpesh e urte dhe oa behane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim