Shtall e lopve

Shitet nga: Nexhat Lekaj 14 Gsh 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Deçan
Jan gjithsej 21 lidhse per lop,dhe goma te podit.per me shum shikoni fotografit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim